נעמה

אוהבת אותך...

איילת היקרה! 

 

לפני זמן לא רב פניתי אליך בבקשת עזרה וזה לאחר המלצה חמה מחברה אחרת שלי.

כשפניתי אליך הייתי אובדת עצות, חנוקה, עצבנית, מבולבלת, מפוחדת, חסרת סבלנות ומתוסכלת מכל המאמצים והשינוי שניסיתי לעשות בחיי כמעט ללא הצלחה. עם כל הקשיים שכבר היו קיימים באותה התקופה גם התחלתי לעבוד בעבודה חדשה והיה לי לא קל.

יצרתי איתך קשר והגעתי לטיפול הראשון לחוצה מהחיים וכמעט ללא אוויר ומלאת תפילה שזה יעבוד. הגעתי וראיתי אישה נעימה אשר הקשיבה לכל מילה שהוצאתי מהפה (והוצאתי הרבה ועדיין מוציאה :)

אני זוכרת שבשיח שבנינו באותו היום חזרתי שוב ושוב על המשפט "אין לי אוויר אני לא נושמת"

התחלנו את הטיפול ולאחר כמה דקות התחלתי להרגיש איך בית החזה שלי "נפתח" וזורם לי אוויר ללא קושי לריאות. אני זוכרת איך יצאתי ממך מלאת אנרגיה ובעיקר מלאת אוויר!!!

מאז אני ממשיכה להגיע אליך לטיפולים ואני עוברת שינוי מדהים עם הסובבים אותי ובכלל עם עצמי. אני סוגרת מעלים ופותחת חדשים, אני מלאת אנרגיה ושמחה, הפחדים כמעט שלא קיימים אני פחות מבולבלת ויודעת להוליך את עצמי בנתיב הנכון.

אם פעם ישאלו אותי מה הדבר הכי טוב שעשיתי עבור עצמי אני אענה – הטיפולים אצל איילת.

יקירה! תודה רבה על זה שאת "מתקנת" אותי ומוציאה ממני את המיטב.

מאחלת לך ולבני משפחתך שנה טובה וחג שמח!

ולך יקירה אני מאחלת שתמיד תהיה לך היכולת לעזור לאנשים

באהבה והערכה גדולה

איילת,

 

אני יכולה לחשוב על המון סיפורי הצלחה בקשר המיוחד שרקמנו יחד..

אבל יש סיפור אחד שמלווה אותי כמעט מידי יום, הוא מין מצפן עבורי, שמאפשר לי לזקק מחשבה, לנטרל לרגע רגשות ולהתחבר לאני האמיתי שלי.

 

זה נשמע קצת מופרך.., אולי הוליסטי מידי אפילו בשבילי, אבל זה משהו, שאם אני מאפשרת לו להתרחש, הוא לא מאכזב אותי.

יום אחד, בין אינספור התכתבויות שלנו, על כל מיני עניינים שבשגרה, החלטת לאתגר אותי עם 21 ימי מנטרה-  "רק היום אני מוותרת על הפחד..".

וואלה זרמתי. ביני לבין עצמי התחיל דיון.. מוותרת על הפחד? אני? ממה יש לי לפחד..? וזה ישב שם, במחשבה.

איתה עליתי לישון, ושחררתי.

כבר למחרת, מצאתי אותו, את הפחד. מבלי להתכוון זיהיתי כיצד הוא באלגנטיות מנהל אותי בסיטואציה מסוימת. עצמתי עיניים- "רק היום אני מוותרת על הפחד.."

שלוש נשימות עמוקות וחודרת לה מחשבה צלולה.

 

זה מרגיש נחמד בימים הראשונים, אבל לאט לאט זה הולך ונהיה יותר ויותר קשה. לא שוחחנו על כך מאז, ולא שיתפתי אותך בחוויה, אולי כי בתחושה שלי זה עצום יותר מלחוות טיפול ולקבל תשובות. זה למעשה לקבל את הגיר והלוח ולכתוב את השיעור והלקח בעצמך.

טל הטבע | מרכז הוליסטי

052-4704946

טל הטבע | מרכז הוליסטי